Porovnanie cien pre ľahšie nakupovanie

Porovnanie cien mobilných operátorov

Mobilný telefón dnes vlastní už takmer každý. Ide o výdobytok modernej doby, bez ktorej by sme si nevedeli predstaviť život. Prevádzka mobilného telefónu stojí každý mesiac mnoho eur a preto sa aj v tomto smere snaží človek ušetriť tak ako sa len dá.

Každý mobilný operátor ponúka nejaké výhody. Keďže na trhu so službami mobilných operátorov vládne silná konkurencia, snaží sa každý z nich prísť s lákavejšou ponukou. Jednou z možností je využiť nejaký paušál, ktorý poskytuje každý mobilný operátor. Cenové rozdiely však najlepšie vidno vtedy, ak si človek porovná ceny SMS správ a hovorov. Práve preto vám tieto informácie poskytujeme v nasledujúcej tabuľke.

T-Mobile Orange O2
SMS správa 0,113 € 0,0908 € 0,06 €
Hovor (1 min) 0,319 € 0,3179 € 0,13 €

*Tabuľka vyhotovená k 1.9.2011

Ako vidíte, ceny medzi mobilnými operátormi sú rôzne. Ceny služieb mobilných operátorov sa príliš nemenia a tak môžete našej tabuľke veriť. Ak človek zistí, že jeho mobilný operátor mu neposkytuje to, čo od neho očakáva, môže ho bez problémov zmeniť. Mnoho ľudí si svoje číslo prenáša k inému mobilnému operátorovi len preto, lebo sa im to dokonale oplatí. Ak aj vy patríte k tým, ktorý nie sú spokojný a chcete za mobil platiť každý mesiac menej, porovnajte si ceny mobilných operátorov a zvoľte si to, čo bude pre vás najvýhodnejšie.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Ceny služieb a označený , , . Záložka je tu.

Similar posts

Komentáre sú uzavreté.