Porovnanie cien pre ľahšie nakupovanie

Porovnanie cien mobilov

Bez mobilného telefónu si mnoho z nás nedokáže predstaviť život. Každý deň voláme, píšeme SMS alebo MMS správy, pozeráme maily alebo prijímame hovory. Sme zastihnuteľní vždy, keď nás niekto potrebuje.

Na trhu sa nachádza mnoho mobilných telefónov. Je v podstate len na človeku, pre ktorý sa rozhodne. Mladí ľudia obyčajne hľadajú mobilný telefón, ktorý dobre vyzerá a má jednoduchý prístup na internet. Ľuďom, ktorí pracujú v kanceláriách sa hodia mobilné telefóny pre manažérov. Starším ľuďom zas vyhovujú mobilné telefóny, ktoré sú jednoduché na obsluhu.

Je jedno pre aký telefón sa človek rozhodne, chce ho kúpiť čo najlacnejšie. Keďže aj na trhu s mobilnými telefónmi je konkurencia, má si z čoho vyberať. My vám prinášame tabuľku s dvomi predajcami mobilných telefónov a prehľadom cien niekoľkých mobilných telefónov.

http://www.mobilnetelefony.sk http://www.alza.sk/
NOKIA E52 169 € 238 €
LG P500 Optimus One Black 175 € 184 €
SAMSUNG Star (S5230) Black 83 € 83,49 €
NOKIA X2 84 € 88 €

*Tabuľka vyhotovená k 1.9.2011

Je jedno, aký telefón potrebujete, rozhodne by ste si mali pre jeho kúpou porovnať ceny. Ceny mobilných telefónov klesajú každým dňom a už z našej tabuľky je jasné, že ich ceny sa medzi predajcami odlišujú aj o desiatky eur. Najmä pri drahých telefónoch je rozdiel skutočne viditeľný. Ak chcete mobil nakúpiť naozaj výhodne, neváhajte a ceny si pred jeho kúpou porovnajte.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Ceny elektroniky, Ceny potrieb pre ľudí a označený , , . Záložka je tu.

Similar posts

Komentáre sú uzavreté.