Porovnanie cien pre ľahšie nakupovanie

Porovnanie cien parfumov

Kúpiť si kvalitný parfum nie je vôbec lacné. Parfumy sú niekedy rovnako drahé ako šperky a preto ich treba vyberať s rozumom. Dobre kúpený parfum vydrží človeku aj niekoľko mesiacov a preto je takáto investícia obyčajne tou dobrou. Nie každý vie, že ceny parfumov sa niekedy líšia aj o niekoľko desiatok eur a preto sa pred nákupom oplatí vyhľadať tú najvýhodnejšiu ponuku.

Parfumy sa vo všeobecnosti oplatí nakupovať na internete. Treba si však dať pozor na rôzne napodobeniny. Porovnať ceny internetových predajní parfumov nie je vôbec náročné. Stačí si vyhľadať stránku, ktorá porovnáva ceny. My vám v tabuľke ponúkame ceny niekoľkých parfumov od rôznych internetových predajní.

www.parfumy.eu www.parfums.sk www.svetvoni.sk
Versace – Vanitas 100 ml 57,9 € 51,2 € 56 €
Chanel – Allure 100 ml 95 € 84,2 € 83 €
Hugo Boss – XX 100 ml 36,5 € 32,8 € 42 €
Gucci – Guilty 60 ml 55,9 € 41,9 € 56 €

*Tabuľka vyhotovená k 1.9.2011

Ak máte obľúbený parfum alebo sa vám jednoducho zapáčil nejaký nový, vyberte si ho za tú najvýhodnejšiu cenu. Cena parfumu závisí samozrejme od viacerých faktorov. Okrem toho, že o nej rozhoduje značka parfumu, treba brať do úvahy aj veľkosť flakónu a to, či je parfum nový alebo je na trhu už dlhšie. Porovnať ceny parfumov sa oplatí, keďže ich ceny sa značne líšia. Nie je ničím nezvyčajným, že sa človek snaží ušetriť vždy, keď sa to dá a pokiaľ ide o parfumy, ktoré nie sú k životu nevyhnutné, platí to viacnásobne.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Ceny potrieb pre ľudí a označený , , . Záložka je tu.

Similar posts

Komentáre sú uzavreté.