Porovnanie cien pre ľahšie nakupovanie

Porovnanie cien stavebných materiálov

Stavať dom, chatu alebo garáž, vie byť naozaj stresujúce. Okrem toho, že každá stavba stojí človeka čas a fyzické sily, musí sa človek pripraviť aj na to, že bude musieť siahnuť hlboko do vrecka. Dnes nie je nič lacné a to platí aj v prípade stavebných materiálov. Na takú stavbu potrebuje človek mnoho rôznych druhov materiálov, ktorých ceny sú rôzne. Ak chce človek pri stavbe ušetriť, mal by si zvoliť tú najvýhodnejšiu ponuku a ušetriť tak s každým nákupom. V tabuľke prinášame porovnanie cien rôzneho stavebného materiálu, od niekoľkých predajcov.

www.lacnestavanie.sk www.internetovestavebniny.sk www.erbeonline.com
Tehly YTONG 3,58 € 3,62 € 4,33 €
Tehly HELUZ 2,57 € 3,71 € -
Cementový poter/30kg 4,45 € 3,67 € 4,12 €
Fasádna farba - 3,35 € -
Komínový systém 578 € 550 € 587 €

*Tabuľka vyhotovená k 1.9.2011

Ceny v tabuľke sú orientačné a pre kompletnú ponuku sa samozrejme oplatí navštíviť predajcu. Ten vyhotoví človeku presnú cenovú ponuku, ktorá bude zohľadňovať konkrétne požiadavky danej stavby.

Okrem stavebného materiálu, ktorý sme uviedli v tabuľke, bude človek potrebovať pre svoju stavbu mnoho iného stavebného materiálu. Niektoré z nich, ako napríklad tehly, sú veľkou investíciou, preto sa ich ceny pred kúpou porovnať naozaj oplatí.

Ak sa už chystáte na taký veľký krok, akým je stavba domu, chaty, či firemných priestorov, neváhajte a ceny stavebného materiálu si porovnajte. Každé ušetrené euro je totižto ušetrené na niečo iné, čo sa ku stavbe bude ešte hodiť.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Ceny potrieb pre dom a označený , , . Záložka je tu.

Similar posts

Komentáre sú uzavreté.