Porovnanie cien pre ľahšie nakupovanie

Porovnanie cien strešných krytín

Každý človek vie, že kúpa alebo výmena strešnej krytiny je naozaj náročný proces. Nielen po finančnej stránke musí človek obetovať veľa prostriedkov, nová strecha ho bude stáť aj množstvo fyzického úsilia. Keď už sa človek do výmeny strechy pustí, mal by si zvoliť správnu krytinu, pretože ju nekupuje na rok ani na dva. Práve správne spojenie ceny a kvality je to, čo by mal človek pri strešných krytinách hľadať.

Aj keď sa dnes na trhu nachádza mnoho druhov strešných krytín, ktoré vyrábajú rôzne spoločnosti, predsa len sa nájdu také, ktoré využívajú ľudia najčastejšie. Prvou voľbou je dnes obyčajne pálená strešná krytina. Hneď po nej ľudia siahajú ľudia po betónovej strešnej krytine. Aj keď menej, ale stále sa využíva aj plechová strešná krytina. Práve tieto tri sme sa rozhodli porovnať v nasledujúcej tabuľke.

BRAMAC škridle TONDACH Škridle RANNILA Plech KM BETA Škridle
Cena za 1 ks 1,50 € 1,59 € - 1,49 €
Cena za 1 m2 15 € 15,9 € 6,5 € 14,9 €

*Tabuľka vyhotovená k 1.9.2011

Vybrať si správnu strešnú krytinu nie je vôbec ľahké. To, pre ktorú sa človek rozhodne je naozaj individuálne. U niektorých zaváži to, čo majú na streche susedia. Iní zas volia to, čo sa im najviac páči. Mnoho ľudí sa však stále riadi pri výbere strešnej krytiny jej cenou. Aj keď sa samozrejme neodporúča kupovať krytinu, ktorá je až podozrivo lacná, vždy treba hľadať kompromis, medzi kvalitou overenej spoločnosti a cenou.

Ceny, ktoré sme uviedli v tabuľke sú samozrejme orientačné a nezahŕňajú mnoho iných výdavkov, s ktorými treba pri novej streche počítať. Celú cenovú ponuku na vašu strechu vám vyhotovia v predajni spoločnosti, ktorej strešnú krytinu chcete nakúpiť. Ak teda krytinu hľadáte, neváhajte a tú správnu si vyberte.

Mohlo by vás zaujímať:


Tento záznam bol zaslaný Ceny potrieb pre dom a označený , , . Záložka je tu.

Komentáre sú uzavreté.